אודותינו

המרפאה הוקמה ע"י ד"ר יקיר דורון לפני כ- 20 שנה ומאגדת קהל לקוחות מראשון לציון וערי הסביבה, כמו ממקומות מרוחקים יותר.
יש למרפאה בצד עבודה מעניינת מגוונת ומלאת סיפוק, גם יחסים מיוחדים עם לקוחות רבים, על 2 ועל 4. הלקוחות שלהם חיית המחמד חשובה כבן משפחה, אוהבים לשאול שאלות בנושא גידול בע"ח ויורדים לפרטים, בכדי להעניק לחית המחמד את הטוב ביותר. אנחנו מספקים את התשובות ויורדים לפרטים וממליצים על כל שדרוש למטרה זו.

לצורך אבחון וטיפול במחלות עומדים לרשותנו, אמצעים מתקדמים לצורך הדמייה כגון: מכשיר רנטגן עוצמתי, אולטרה-סאונד, כמו גם מכשירי אנדוסקופיה ומעבדת דם מתקדמת. את האמצעים הללו אנו מפעילים במיומנות ומקצועיות רבה, הן בצד התפעולי והן בצד האבחוני (קריאת התוצאות).למרפאה חדר אשפוז נח המאפשר אשפוז חיות מחמד מכל גודל במידת הצורך. מעל לכול אמצעים אילו בא הנסיון והידע שנצבר ב-20 שנים בהן פועלת המרפאה ובצידו אופי לוחמני של הצוות למציאת כל דרך להשגת המטרה טיפול והבראת בע"ח חולים.

כאשר בע"ח מגיע לטיפול, שלא בשגרה, קרי מחלה כלשהי ישנה חרדה אצל המשפחה מהקטנים עד הגדולים ורק הבדיקות האבחון והטיפול התכליתי, יכולים להרגיע את כולם. גם כאשר מחלות, בעיקר מחלות זקנה, מתגברות על בע"ח אנחנו משתדלים לגייס את כל הכוחות מקילים הטיפול ומאפשרים להגיע לתוצאות טובות. האמצעים העומדים היום לרשותנו מאפשרים אבחון מדויק ובכך מקלים את היכולת לטפל ולהגיע לתוצאות טובות.

הצוות נותן שירות 24 שעות ביממה ומגיע למרפאה בחירום לפי תורנות קבועה מראש. ככלל מטפלים בכל שעה ובכל פניה תמיד בזמינות מלאה.

וטרינר במרכז
Call Now Button